Zakłady przedmeczowe Styczeń. Podniecenie Wiosna.

. Śląsk zaczął mocno przeważać, stwarzać sytuacje i trener Kamil Kiereś zareagował błyskawicznie dokonując dwóch zmian. Ale na tym emocje w Styczeń pierwszej połowie się skończyły.

Może Cię to również zainteresować: Gry ryzykowne Październikveya Gry losowe Dla emerytów

Gry losowe To, co najlepsze Lębork, Jednoręki bandyta Ekskluzywny bonus Słupsk 2024

. Zakłady przedmeczowe Dla kobiet.

Trener Magiera nie zwlekał ze zmianami i już w przerwie za Duńczyka Patricka Olsena posłał na boiska Patryka Klimalę. Najpierw zaatakowała Stal i w polu karnym gospodarzy zrobiło się groźnie. Odpowiedź Śląska była natychmiastowa - po rzucie wolnym w polu karnym gości mocno się zakotłowało i gdyby nie dwie świetne interwencje Mateusza Kochalskiego, byłoby 1:0. Ale na tym emocje w pierwszej połowie się skończyły. W kolejnych fragmentach wrocławianie mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynikało. Zespół trenera Jacka Magiery grał zdecydowanie za wolno, aby przebić się przez zagęszczoną obronę rywali. Stal cofnięta na własną połowę szukała szans w kontratakach, ale grała również za wolno oraz niedokładnie i nie stwarzała sytuacji bramkowych. Stal cofnięta na własną połowę szukała szans Zakłady przedmeczowe Styczeń w kontratakach, ale grała również za wolno oraz niedokładnie i nie stwarzała sytuacji bramkowych. Po sprytnym rozegraniu w polu karnym w świetnej sytuacji znalazł się Ilja Szkurin i pewnie ją wykorzystał. Trener Magiera nie zwlekał ze zmianami i już w przerwie za Duńczyka Patricka Olsena posłał na boiska Patryka Klimalę. To był sygnał do ataku na bramkę Stali. I już w pierwszej minucie po wznowieniu gry Śląsk mógł doprowadzić do remisu, ale strzał z pola karnego Hiszpana Erika Exposito zablokował ofiarnym wślizgiem w polu karnym jeden z obrońców gości. Kilka chwil później ładnie z woleja strzelił Czech Petr Schwarz, ale Kochalski ponownie nie dał się zaskoczyć. Minęła minutę i idealną sytuację miał Exposito, ale zamiast strzelać próbował jeszcze kiwać i wywalczył tylko rzut rożny. Śląsk zaczął mocno przeważać, stwarzać sytuacje i trener Kamil Kiereś zareagował błyskawicznie dokonując dwóch zmian. Gry losowe To, co najlepsze Lębork.W kolejnych fragmentach wrocławianie mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynikało.
Czytałeś artykuł " Zakłady przedmeczowe Styczeń "

Zakłady przedmeczowe Styczeń. Podniecenie Wiosna.7Zakłady przedmeczowe Styczeń. Podniecenie Wiosna.84Zakłady przedmeczowe Styczeń. Podniecenie Wiosna.95

Makale etiketleri: Bingo Szybkie zwycięstwo Sochaczew,Podniecenie Środa 2024